Karma dla kotów bytowych – indyk

Karma oparta o zasady diety BARF – zawiera w swoim składzie w odpowiednich proporcjach wysokiej jakości mięso oraz podroby indycze (serca, żołądek i wątroba) oraz suplementy naturalnego pochodzenia takie jak tauryna, drożdże browarnicze, żółtko, mączka kostna, mączka ze skorupek jaj, krew wołowa, olej omega 3, tran, algi morskie, sól himalajską, witamina E. Produkt należy przechowywać w zamrażarce. Karmę należy rozmrażać w lodówce i podawać po rozmrożeniu.

Warto wiedzieć

Szczegóły

Grupa karmy: Karmy surowe
Rodzaj karmy: Indyk
Dla kogo: Kot dorosły
Nazwa karmy: Karmy bytowa dla kotów – indyk
Krótki opis: Karma pełnoporcjowa surowa przeznaczona dla dorosłych.

Opakowanie: 100g
Czas przechowywania: 12 miesięcy od dnia wyprodukowania.

Dawka dzienna w gramach

Zależnie od aktywności, kot o przeciętnej aktywności ok. 30g na kg masy ciała

Skład

Mięso z indyka 94,7%, podroby z indyka 14,8%, suplementy 5,3%

Skład analityczny

Białko:14,3%,  Tłuszcz: 8,8%,  Wilgotność 74,9%, Stosunek wapnia do fosforu 1,15

Opis

Karmę wzbogacają suplementy naturalnego pochodzenia, które mają kluczowe znaczenie dla kompleksowego zdrowia Twojego zwierzaka. Tauryna, drożdże browarnicze, mączka kostna, cytrynian wapnia, krew wołowa, olej z łososia, tran, algi morskie, sól himalajska oraz suplement witaminy E to składniki, które wspierają zdrowie serca, układu odpornościowego, skóry i sierści.

Aby zachować świeżość i wartość odżywczą składników, zalecamy przechowywanie karmy w zamrażarce. Karmę należy rozmrażać w lodówce, a po rozmrożeniu podawać ją swojemu pupilowi. Ten proces zapewni mu nie tylko smakowite doświadczenie, ale także dostęp do pełnowartościowego pożywienia, wspierającego jego ogólne zdrowie.